Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
Neohodnoceno

UV/LED gel GLAMOUR WHITE 249

 

Barevný UV gel té nejvyšší kvality s glitrovým efektem. Díky jeho dokonalé konzistenci a vysokému obsahu glitrů, zaručuje prvotřídní výsledek.

Made in Germany

Skladem (11 ks)
Kód: 249
155 Kč
Kategorie: Glitter
Barva: Bílá

Glitrový barevný UV gel té nejvyšší kvality Vám přináší nádherné odlesky a efekty barevných UV gelů. Díky jeho vysoké koncentraci třpytek má fakntastické krycí vlastnosti, čímž je spotřeba barevného UV gelu nižší.

Třpytky vůber nepadají na dno, není je potřeba míchat. Glitter barevný UV gel vůbec nezatéká a aplikuje se lehce a rychle.

TIP: Pokud byste chtěli ozvláštnit anebo zvýraznit barvu, doporučujeme pod Glitter barevný UV gel použít gel stejné nebo naopak rozdílné barvy. Výsledek je opravdu perfektní.

Polymerizace v UV lampě : 120 sekund
Polymerizace v CCFL lampě : 60-90 sekund

 

Všechy UV gely RUSCONA jsou notifikované Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV Gely mají prvotřídní kvalitu, jsou bez kyselin, neobsahují nebezpečné látky a nejsou testované na zvířatech.

Také jsou všechny UV gely RUSCONA hypoalergenní, takže riziko výskytu alergických reakcí je omnoho menší jako při standartních UV gelech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: