Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
1 hodnocení

CAMOUFLAGE GOBI

 

Perfektní vzhled gelových nehtů vám zaručí krásné tělové barvy kamuflážních UV gelů, díky jejich unikatnímu složení a pigmentu.

Made in Germany

Kód: 89/15M
299 Kč
Kategorie: Kamuflážní
Barva: Tělová, Hnědá
Velikost: 15ml
Skladem (5 ks) | 89/15M
299 Kč

Krycí kamuflážní UV gel s jemně hnědým nádechem dodá nehtům pěkný přirozený vzhled. Kryje už v tenké vrstvě, takže aplikace je velmi jednoduchá a rychlá. Slouží k optickému prodloužení nehtového lůžka a díky své perfektní krycí schopnosti zabezpečí dokonalé maskování různých nedostatků. Na gelových nehtech nezanechává žádné přechody nebo mapy.

  • střední viskozita
  • bez kyselin
  • bez zápachu
  • doba vytvrzování v UV lampě : 120 sekund
  • doba vytvrzování v CCFL lampě : 60 sekund

 

Použití: Před nanesením kamuflážního UV gelu, použiji buď Primer nebo UV gel Profi Bond Haftgel, který dáme polymerizovat do UV lampy. Po vytvrdnutí lepkavost nestíráme, naneseme vrstvu vybraného modelačního UV gelu. Po polymerizaci opět nestíráme lepkavost a nanášíme kamuflážní gel. Používá se na nehtové lůžko podle libovolného tvaru ,,smile line" a prodloužení nehtového lůžka do ztracena ke kůžičce. Následně vytvoříme francouzskou manikúru a po vytvrdnutí aplikujeme libovolný modelační UV gel. 

Všechy UV gely RUSCONA jsou notifikované Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV Gely mají prvotřídní kvalitu, jsou bez kyselin, neobsahují nebezpečné látky a nejsou testované na zvířatech.

Také jsou všechny UV gely RUSCONA hypoalergenní, takže riziko výskytu alergických reakcí je omnoho menší jako při standartních UV gelech.

Balení: 5ml a 15ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: