Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.
61 hodnocení

LED/UV lampa na nehty RUSCONA N7 48/60 W

S radostí vám představujeme první LED/UV lampu na nehty vyladěnou pro užití s RUSCONA Gellaky a UV/LED gely (Funguje samozřejmě i s jinými značkami). Lampa má optimální výkon, automatický start a další oblíbené funkce. Disponuje hybridním světelným zdrojem a širokým vstupem, který zajišťuje pohodlné vsouvání ruky. Je lehká, spolehlivá a krásně růžová. :) 

Další doskladnění: cca konec sprna 2021 viz. detail položky. 

Skladem (238 ks)
Kód: 6789
Značka: RUSCONA
990 Kč
Kategorie: LED-UV lampy na nehty
Hmotnost: 0.01 kg

Aktuální informace k dostupnosti: Lampy objednáváme vždy s velkým předstihem a v takovém množství, které nám dovoluje aktuální situace na trhu. Jelikož globálně hapruje nejen samotná logistika, ale také převládá zoufalý nedostatek čipů a elektronických součátek, objednáváme a vyrábíme lampy v dávkách, které nám dostupnost komponent dovolí. Pracujeme nyní na tom, abychom vše urychlili a předzásobili se na delší odbdobí. Aktuálně očekáváme další doskladnění na konci srpna, začátku září 2021. 

S LED/UV lampami na nehty to máte těžké. Jeden chválí tuhle, druhý támhletu, třetí to všechno shodí a doporučí úplně jinou. Někdo tvrdí, že vnitřek musí mít zrcadlovou úpravu, aby odrážel světlo a lampa pořádně tvrdila. Bez toho prý nefunguje. A víte co, je to blbost. Ve finále záleží na něčem úplně jiném. Klíčové jsou diody, jejich výkon, rozmístění a vlnová délka světla. Má-li lampa v tomto ohledu dobré parametry, nepotřebuje řešit odraz světla, se kterým naopak roste pocit tepla a příp. pálení. 

Když mluvíme o optimálních parametrech, neznamená to, že více znamená lépe. Mohli bychom vám naservírovat lampu s extrémně výkonnými diodami, ve kterých však klientkám doslova "hoří" nehty (v závislosti na materiálu). Ale znáte nás. Když něco děláme, tak pořádně. Vybrali a vyladili jsme pro vás proto uv-led lampu na nehty, která má výkon takový, aby stačil na rychlé a perfektivní vytvrzení i silněji pigmentovaných a výborně kryjících gelů a gellaků. Vše jsme testovali přímo s RUSCONA materiály, takže za výsledek ručíme. 

Hybridní světelný zdroj pro parádní výsledek
Naše LED/UV lampa na nehty je určena výhradně pro vnitřní užití a disponuje pokročilými funkcemi, např. ochranou před poškozením očí, senzorem pro automatické spuštění, tlačítky pro rychlé nastavení délky svícení a hlavně hybridním světelným zdrojem o světelné délce 365nm a 405nm. 

Technická specifikace:
Model:
N7
Napětí: vstup 100 - 240V, výstup 24V-2A
Napájení: 40/60 W (33 PCS LED) 
Světelný zdroj: 365nm + 405nm
Životnost diod: 50.000 hodin. Při denním využivání 3 - 5 let. 
Rozměry: 222 x 212 x 93 mm 
Váha: 500 g

Popis produktu:
1. Ovládací tlačítka 
2. Informační displej 
3. Vstup pro kabel adaptéru 
4. Ergonomicky tvarované dno lampy 

Používání zařízení:
Přibalený adaptér připojte do elektrické sítě a zasuňte kabel v zadní části lampy do k tomu určenému otvoru. Zapněte lampu pomocí tlačítka ON/OFF. Díky přítomnosti infračerveného senzoru se lampa automaticky spustí po vložení rukou. Použijte tlačítka viz. část popis produktu k nastavení délky pracovního cyklu (záření). Maximální délka jednoho pracovního cyklu činí 60 sekund. Další pracovní cykly jsou 10 a 30 sekund. 

Bezpečnostní upozornění:
Určeno pouze pro vnitřní použití. Provozní teplota: 5°C až + 40°C. Maximální povolená vlhkost: menší nebo rovna 95%. Nikdy nerozebírejte lampu a nezasahujte do vnitřních částí. 

Provozní informace:
Dojde-li k poškození přívodního elektrického kabelu, nepokračujte dál v práci a nechejte kabel vyměnit kvalifikovaného elektrikáře. Lampu odpojte ze sítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: