Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
Neohodnoceno

Dětská rouška z biobavlny PANDY S

Ve spolupráci se Sakypaky jsme pro vás vyrobili dětskou roušku z kvalitních látek vyrobených z kombinace 100% čisté bavlny a organické bavlny. Tuto roušku lze prát v až na 90 °C. Je dvojitá, znovupoužitelná, vnitřní část roušky potom nebělená a nebarvená. 

Velikost : S - 0-5 let 

Naskladněné roušky odesíláme IHNED!

Skladem (50 ks)
Kód: PANDYMODRE
Značka: GLAMORA
159 Kč
Kategorie: Ochranné pomůcky
90521303 538058897142524 7993475995225030656 n
Novinka Tip

Střih a materiál:

Vybrali jsme střih maximálně zakrývající ústa a nos, který jsme upravili tak, aby rouška co nejlépe přiléhala a tedy i těsnila. S ohledem na aktuální dramatický nedostatek, dá se říct prakticky nedostupnost, speciálních nano materiálů (kde bohužel existují i otazníky ohledně zdravotní nezávadnosti), jsme na doporučení odborníků zvolili český úplet vyrobený za 100% nebarvené, nebělené bavlny pro vnitřní část a látky z organické bavlny pro vnější část. Vycházíme zde z doporučení odborníků např. v tomto manuálu, který říká: „Jednoduché papírové nebo látkové roušky poskytují částečnou ochranu několik desítek minut, přesněji do té doby, než působením vlastního dechu zvlhnou.“ Jelikož v našem případě nejde o roušku jednorázovou, můžete ji následně ošetřit viz. návod níže a použít znovu. 

Ošetřování roušky:

Níže přidáváme kompletní štítek s návodem na ošetřování týkající se vnitřní části. Vnější potištěná část je vyrobena z organické bavlny, takže snese o malinko nižší teploty jako vnitřní část roušky. Celou roušku doporučujeme, dle místa a celkového času pohybu, každý den vyprat na nejvyšší možnou teplotu v pračce, např. 75 °C a následně ještě ošetřit parní žehličkou na nejvyšší možný výkon. Roušku lze také vyvařit ve vodě o teplotě do 90 °C.

Snímek obrazovky 2020-03-20 v 9.31.28

Velikosti:

Aktuálně nabízíme pro děti jedinou velikost S. Je vhodná zejména pro děti do tří, maximálně čtyř let věku. Pro větší děti připravujeme další velikost. Pro dospělé je nyní k dispozici tato rouška velikosti L.   

Pomoc a zodpovědnost:

To poslední, co chceme, je na výrobě a prodeji roušek v této nelehké době vydělat. Cena roušky je kalkulována tak, aby pokryla čisté náklady na materiál, a část nákladů na výrobu, logistiku a skladové operace. Pokud vznikne nějaký přebytek, budeme všechen investovat do výroby dalších roušek, které darujeme potřebným. Informace, kam přebytky směřují najdete na našem Facebooku, Instagramu a příp. v novinkách tady na e-shopu.

  • Darovali jsme první roušky Dopravnímu podniku v Olomouci. Viz. zde

Inovace:

Produkty naší ochranné řady ve zrychleném režimu vyvíjíme a inovujeme. Počítáme v dalších iteracích s možností vložení filtrů a dalšími barevnými variacemi či úplně novými produkty. Barevné kombinace a příp. design závisí na dostupnosti vhodných kvalitních látek, kterých je bohužel nyní totální nedostatek. Teď nás tlačí čas. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: