Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.
11 hodnocení

Plastelin White

Plastelin Gel je určený k velmi oblíbenému 3D zdobení. Je velmi lehce tvarovatelný a na rozdíl od akrylu nám dává čas na vytvoření požadovaného zdobení. Neschne na vzduchu. 

Skladem (3 ks)
Kód: 1938
Značka: RUSCONA
159 Kč
Kategorie: Tvarovací Plastelin UV/LED gely
Hmotnost: 0.01 kg
Barva: Bílá
Objem: 5 ml
plastelin white nova
Novinka Tip

Plastelin Gel je určený k velmi oblíbenému 3D zdobení. Je velmi lehce tvarovatelný a na rozdíl od akrylu nám dává čas na vytvoření požadovaného zdobení. Neschne na vzduchu. Můžete s ním tvořit různé 3D květy, růže, listy a mnoho dalšího. Plastelin Gel nezanechává výpotek.

Použití:
Z kelímku vyberte malé množství Plastelin gelu pomerančovým dřívkem nebo druhou stranou Pusheru na zatlačování kůžičky a prsty vytvořte malou kuličku. Přiložte ji na zmatněný nehet a 3D silikonovým štětcem si ji začněte tvarovat. Štětec přitlačujte jemně a občas si ho zvlhčete vodou, aby se Vám Plastelin gel nelepil na štětec. Po ukončení zdobení NENANÁŠEJTE  lesk na toto zdobení, vždy pouze na okolí, tím by se pokazil požadovaný efekt.  

Polymerizace v UV lampě: 120 sekund
Polymerizace v LED lampě: 60 sekund

Podívejte se na celou nabídku barevných UV/LED gelů RUSCONA TADY.

Všechny UV gely RUSCONA jsou notifikované Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV gely mají prvotřídní kvalitu, jsou bez kyselin, neobsahují nebezpečné látky a nejsou testované na zvířatech.

Také jsou všechny UV gely RUSCONA hypoalergenní, takže riziko výskytu alergických reakcí je mnohem menší jako při standardních UV gelech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: