Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
43 hodnocení

SCULPTURAL Build Gel

 

Flexibilní modelační UV gel s ,,želatinovou" konzistencí, díky které nezatéká do nehtového lůžka.

Made in Germany

Kód: 56/15M
Značka: RUSCONA
od 289 Kč
Kategorie: UV/LED GELY
Barva: Čirá
Velikost: 15ml
Skladem (11 ks) | 56/15M
289 Kč
Velikost: 50ml
Objednáno | 56/50M
729 Kč

 

Flexibilní modelační UV gel se kterým se opravdu dobře pracuje díky jeho ,,želatinové" konzistenci.

Sculptural Build Gel vyniká tím, že v kelímku a na štětci se chová jako velmi hustý gel (skoro se vůbec nepohne), ale když ho začnete nanášet na nehet, jakoby změní svoji konzistenci na řidší, čímž se jednoduše aplikuje.

Po aplikaci na nehtu perfektně drží a nezatéka ke kůžičce. Je ideálno pro nehtové designérky, které upřednostňují ,,rychlou modelaci" gelových nehtů. Velmi lehce se s ním pracuje, vůbec nezatéká ke kůžičce a má perfektní přilnavost.

  • střední viskozita
  • čírý
  • bez kyselin
  • bez zápachu
  • lehce spracovatelný
  • doba vytvrdnutí v lampě : 120 sekund
  • doba vytvrdnutí v CCFL lampě : 60 sekund

 

Použití: Po použití podkladového UV gelu Profi Bond Haftgel, si vymodelujeme molačním UV gelem C-oblouk, který dáme polymerizovat do UV lampy. Po polymerizaci v UV lampě setřeme výpotek-lepkavost, jemně přebrousíme nedokonalosti a nakonec zmatníme blokem nebo pěnovým pilníkem.Nehty nakonec ozdobíme podle vlastního výběru (francouzská manikúra, celobarevný UV gel, třpytky...) a po polymerizaci v UV lampě naneseme ukončovací vrstvu.

Zaměřujeme se hlavně na to, zda jsme nehet zdobili kamínky, akrylovými barvami nebo jinými ozdobami, protože ne každý lesk zafixuje zdobení. Nejideálnější UV gel pro zafixování kamínků i akrylového zdobení je Extreme High Gloss Gel.

Všechy UV gely RUSCONA jsou notifikované Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV Gely mají prvotřídní kvalitu, jsou bez kyselin, neobsahují nebezpečné látky a nejsou testované na zvířatech.

Také jsou všechny UV gely RUSCONA hypoalergenní, takže riziko výskytu alergických reakcí je omnoho menší jako při standartních UV gelech.

 

 Screenshot 2018-03-15 21.20.23
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: