Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.
Neohodnoceno

LED/UV lampa na nehty R kosmetická vada

LED/UV lamp na nehty vyladěná pro užití s RUSCONA Gellaky a UV/LED gely (Funguje samozřejmě i s jinými značkami). Lampa má optimální výkon, automatický start a další oblíbené funkce. Disponuje hybridním světelným zdrojem a širokým vstupem.

Pro vysvětlení kosmetické vady skrolujte níže. Vznikají většinou při manipulaci nebo přepravě a na funkci nemají žádný vliv. Na vzhled potom minimální. 

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: VADA
Značka: RUSCONA
750 Kč
Kategorie: Výprodej UV gelů a gel laků
Položka byla vyprodána…

S LED/UV lampami na nehty to máte těžké. Jeden chválí tuhle, druhý támhletu, třetí to všechno shodí a doporučí úplně jinou. Někdo tvrdí, že vnitřek musí mít zrcadlovou úpravu, aby odrážel světlo a lampa pořádně tvrdila. Bez toho prý nefunguje. A víte co, je to blbost. Ve finále záleží na něčem úplně jiném. Klíčové jsou diody, jejich výkon, rozmístění a vlnová délka světla. Má-li lampa v tomto ohledu dobré parametry, nepotřebuje řešit odraz světla, se kterým naopak roste pocit tepla a příp. pálení. 

Když mluvíme o optimálních parametrech, neznamená to, že více znamená lépe. Mohli bychom vám naservírovat lampu s extrémně výkonnými diodami, ve kterých však klientkám doslova "hoří" nehty (v závislosti na materiálu). Ale znáte nás. Když něco děláme, tak pořádně. Vybrali a vyladili jsme pro vás proto uv-led lampu na nehty, která má výkon takový, aby stačil na rychlé a perfektivní vytvrzení i silněji pigmentovaných a výborně kryjících gelů a gellaků. Vše jsme testovali přímo s RUSCONA materiály, takže za výsledek ručíme. 

Hybridní světelný zdroj pro parádní výsledek
Naše LED/UV lampa na nehty je určena výhradně pro vnitřní užití a disponuje pokročilými funkcemi, např. ochranou před poškozením očí, senzorem pro automatické spuštění, tlačítky pro rychlé nastavení délky svícení a hlavně hybridním světelným zdrojem o světelné délce 365nm a 405nm. 

Technická specifikace:
Model:
N7
Napětí: vstup 100 - 240V, výstup 24V-2A
Napájení: 40/60 W (33 PCS LED) 
Světelný zdroj: 365nm + 405nm
Rozměry: 222 x 212 x 93 mm 
Životnost diod: 50.000 hodin. Při denním využivání 3 - 5 let. 
Váha: 500 g

Popis produktu:
1. Ovládací tlačítka 
2. Informační displej 
3. Vstup pro kabel adaptéru 
4. Ergonomicky tvarované dno lampy 

Používání zařízení:
Přibalený adaptér připojte do elektrické sítě a zasuňte kabel v zadní části lampy do k tomu určenému otvoru. Zapněte lampu pomocí tlačítka ON/OFF. Díky přítomnosti infračerveného senzoru se lampa automaticky spustí po vložení rukou. Použijte tlačítka viz. část popis produktu k nastavení délky pracovního cyklu (záření). Maximální délka jednoho pracovního cyklu činí 60 sekund. Další pracovní cykly jsou 10 a 30 sekund. 

Bezpečnostní upozornění:
Určeno pouze pro vnitřní použití. Provozní teplota: 5°C až + 40°C. Maximální povolená vlhkost: menší nebo rovna 95%. Nikdy nerozebírejte lampu a nezasahujte do vnitřních částí. 

Provozní informace:
Dojde-li k poškození přívodního elektrického kabelu, nepokračujte dál v práci a nechejte kabel vyměnit kvalifikovaného elektrikáře. Lampu odpojte ze sítě.

Co je kosmetická vada a jak vzniká? 

V první řadě chceme podotknout, že každá lampa (ostatně jako kterýkoliv jiný produkt z naší nabídky), prochází vícenásobnou kontrolou. Naposledy lampu kontrolujeme v okamžiku, kdy ji připravujeme na odeslání k vám přímo v našich skladech v Evropě. Jelikož se podobně jako prakticky veškerá světová elektronika vyrábí UV/LED lampy v Asii, musí k nám urazit dlouhou cestu. A buď při manipulaci v továrně nebo právě dopravě se občas něco semele. 

To znamená, že na lampě nebo displeji vznikne např. drobný škrábanec, nebo se na ní objeví tečka od barvy (k tomu dochází při potisku) atd. Na funkci nemá taková chyba nikdy vliv a v drtivě většině případů ani nijak neovlivňuje celkový dojem z produktu. My jsme však na sebe a naše produkty velmi přísní a nedovolíme si vám poslat nic, co není na 100 %. Vždy jsme s vámi hráli čistou hru, a tak vám to říkáme na rovinu. 

Možné kosmetické vady:

  1. Vlasový škrábanec či škrábance na displeji lampy.
  2. Tečka či tečky od barvy na těle lampy. 
  3. Vlasové škrábance na těle lampy. Většinou viditelné pouze z úhlu na přímém světle. 
  4. Poškozená krabice, tzn. obal. 

Záruka a cena? Na lampu dostanete standardní dvouletou záruku. Jak píšeme výše, na funkci nemá drobná kosmetická vada žádný efekt. Cenu jsme však upravili tak, aby to bylo fér. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: