Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

Brusky na nehty

Brusky na nehty jsou určeny zejména pro profesionální použití v manikúře a pedikúře. Výhodu spatřujeme především v rychlém a efektivním odstranění nehtové modeláže. Bruska je vhodná na akrylové a gelové nehty, i docílení dokonalého tvaru nehtu v krátkém čase, namísto zdlouhavého pilování. Stačí si vybrat pouze kvalitní brusku na nehty a k ní jednotlivé frézky, které můžete měnit podle potřeby, zatímco klasický pilník s jeho životností a možnostmi nemůžeme vůbec srovnávat.

Profesionální PROMED brusky na nehty jsou vyrobeny v Německu, mají nerezovou rukojeť/pero, které téměř nevibruje, oboustranný chod, plynulé nastavení rychlostí, automatickou kontrolu rychlosti a safety STOP. Na brusky PROMED se vztahuje standardní dvouletá záruka výrobce. 

Kromě brusek značky PROMED si můžete zakoupit rovněž brusky na nehty naší značky GLAMORA. Jde o velmi kvalitní elektrickou brusku na nehty vybavenou silným a spolehlivým motorem, který generuje až 35.000 otáček za minutu. Elegantní nerezová rukojeť nevibruje a pevně drží brusné nástavce. Bruska na nehty GLAMORA vyniká rovněž elegantním vzhledem, dotykovým ovládáním a vestavěnou baterií. 

Díky tomu lze elektrickou brusku na nehty GLAMORA NO.1 používat i na cestách. Je malá, skladná a přenosná. Nástavce na brusky na nehty nejsou součástí balení, ale z naší nabídky frézek na nehty si určitě vyberete ty pravé.

Jak používat brusku na nehty?

Brusku na nehty používáme k odstranění materiálu. Podle druhu brusky a podle vykonávané činnosti nastavíme nejprve rychlost a zvolíme vhodný nástavec. Materiál pak brousíme směrem od kůžičky ke špičce nehtu.

Jak a podle čeho vybrat brusku na nehty?

Předtím, než se vrhnete do koupi brusky, je potřeba si ujasnit dvě základní věci. Jak často budete brusku používat, a kolik chcete do brusky investovat. Pak už vybírejte podle výkonnosti (počtu otáček), tichosti při práci, vibrací i podle ergonomie.

Nejprodávanější

promed 2020
 
7 099 Kč
promed 1030 1
 
6 599 Kč
2 položek celkem
promed 2020
Tip
7 099 Kč

Profesionální bruska od německé značky Promed určená pro manikúru a pedikúru.  Hlavní přednosti brusky:  Vysoce výkonný motor Moderní design Světelná čidla

Kód: 2373
promed 1030 1
Tip
6 599 Kč

Profesionální bruska od německé značky Promed určená pro manikúru a nehtovou modeláž. Hlavní přednosti brusky:  Nastavitelná rychlost Obousměrný chod LED světlo...

Kód: 2370
Created by Shoptak.cz