Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

Reklamace

RUSCONA si zakládá na kvalitě svých produktů. Chceme buď to nejlepší v kategorii, nebo nic. Každý produkt dlouho testujeme, při vývoji bereme v úvahu veškeré aspekty jeho užívání, vybíráme si nejlepší výrobní partnery. Nikdo ale není neomylný. Chyba může vzniknout u nás nebo  subdodavatele. Chyby dělají i ty největší a nejbohatší firmy na světě. Důležité je se k nim postavit čelem. A to my děláme. Vždy. 

Chystáme pro vás sadu nejběžnějších otázek a odpovědí, které vám pomohou rozeznat přirozené chování, vlastnost produktu nebo jeho reakci na prostředí (prostě základní fyzika a chemie) od vady produktu, která vyústí v reklamaci. Pokud máte pocit, že váš produkt zaslouží výměnu, postupujte dle návodu níže. 

Postup při reklamaci

  1. Vyplňte tento reklamační formulář: reklamacni-list-RUSCONA
  2. Vyplněný formulář pošlete na email inforuscona@gmail.com nebo klidně do zpráv na náš Facebook. 
  3. Ozveme se vám co nejdříve s postupem řešení reklamace.
  4. Pokud půjde o zjevnou chybu, okamžitě vyměníme výrobek KUS za KUS. Bez keců. 

RUSCONA se ke svým klientům nikdy neotáčí zády. Jsme nyní hodně na očích a některým lidem a značkám trnem v oku. Rády si tedy přisadí. Nespoléhejte se na to, co říkají ostatní, obraťte se na nás. Jsme Ruscoňačky. Jedna rodina. A ta drží spolu. 

Soubory ke stažení:

iconfinder_content-form-application-article-paper_3209381

Created by Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení