Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

Reklamace

RUSCONA a GLAMORA si zakládají na kvalitě svých produktů. Chceme buď to nejlepší v kategorii, nebo nic. Každý produkt dlouho testujeme, při vývoji bereme v úvahu veškeré aspekty jeho užívání, vybíráme si nejlepší výrobní partnery. Nikdo ale není neomylný. Chyba může vzniknout u nás nebo  subdodavatele. Chyby dělají i ty největší a nejbohatší firmy na světě. Důležité je se k nim postavit čelem. A to my děláme. Vždy. 

Na této stránce (FAQ) najdete sadu nejběžnějších otázek a odpovědí, které vám pomohou rozeznat přirozené chování, vlastnost produktu nebo jeho reakci na prostředí (prostě základní fyzika a chemie) od vady produktu, která vyústí v reklamaci. Pokud máte pocit, že váš produkt zaslouží opravu či výměnu, postupujte dle návodu níže. 

Postup při reklamaci

  1. Pokud řešíte chybějící produkt v objednávce, nebo chcete vyměnit produkt, pište na objednavky@ruscona.cz. Domluvíme s Vámi danou reklamaci.
  2. Pokud řešíte větší reklamaci, (například nefungující el. zařízení) prosím, postupujte podle bodů níže.  
  3. Vyplňte interaktivní reklamační formulář níže. Budete potřebovat číslo objednávky a e-mail.   
  4. Postupujte dle pokynů ve formuláři. Systém vás navede. Prosíme, přidejte i fotky a ideálně video závady.  
  5. Po nahlášení reklamace vám dorazí na e-mail souhrn a také odkaz na stránku vaší reklamace. 
  6. Na dané stránce můžete sledovat průběh své reklamace. 
  7. Prosíme, neodesílejte reklamované zboží k nám dříve, než vám dorazí e-mail s pokyny a reklamačním formulářem. Ten přibalte ke zboží. 
 

RUSCONA se ke svým klientům nikdy neotáčí zády. Jsme nyní hodně na očích a některým lidem a značkám trnem v oku. Rády si tedy přisadí. Nespoléhejte se na to, co říkají ostatní, obraťte se na nás. Jsme Ruscoňačky. Jedna rodina. A ta drží spolu. 

PS: Pokud se vám nezobrazí správně reklamační formulář ve stránce, lze se na něj prokliknout i ZDE

Původní reklamační formulář RUSCONA a GLAMORA

iconfinder_content-form-application-article-paper_3209381

Created by Shoptak.cz