Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

UV/LED lampy na nehty

Lampa na nehty je zásadním prvkem celého nehtového ekosystému, hovoříme-li o gelových nehtech, gel lacích či polygelech apod. UV (LED) lampa na nehty spouští chemickou reakci v materiálech, které používáte k úpravě nehtů, a to produkcí UV světla. Jde o neviditelnou část světelného spektra s maximální vlnovou délkou 400 nm. Ve svém životě přicházíte do kontaktu většinou pouze s UVA světlem, které má vlnovou délku od 315 do 400 nm. UVA světlo má schopnost se odrazit, nicméně čím nižší je vlnová délka, tím dramatičtěji klesá odrazivost.

Zatímco tedy světlo s vlnovou délkou mezi 390 a 400 nm se dokáže lehce odrazit od hliníkové plochy, světlo s vlnovou délkou okolo 350 nm už tuto schopnost skoro nemá. To znamená, že u lampy na nehty příliš nezáleží na úpravě a barvě dna. Je však obecně známo, že některé barvy světlo odrážejí a jiné spíše pohlcují. I když to má minimální efekt na výsledek vytvrzení, v RUSCONA a GLAMORA uv led lampách používáme vysoce odrazivou bílou barvu, a to zejména kvůli viditelnosti uvnitř.

Za zmínku stojí také náš přístup k designu. Každá lampa, kterou najdete v naší nabídce, bude vždy originál. To znamená, že ji nenajdete nikde jinde. Důvod? Odmítli jsme používat generický design asijských výrobců a místo kvantity upřednostnili kvalitu. Na výběr vám tedy nedáme např. z deseti polo-šílených tvarů, ale nabídneme dva nebo tři tvary dokonalé. Ve svých lampách používáme vždy vysoce kvalitní diody a dvojitý zdroj světla (UV/LED). Výkon ladíme tak, aby lampa perfektně vytvrzovala v základním low-heat módu (nízký výkon), ale poskytovala expresní a přitom bezpečné vytvrzení v BOOST módu (vysoký výkon).

V základním módu nízkého výkonu UV LED lampa díky elektronickému omezení výkonu tolik nesvítí a vytvrzení materiálu prakticky nikdy nepálí. Přidržením tlačítka BOOST po dobu tří sekund přepne lampu to maximálního výkonu, kdy vytvrzení probíhá doslova rychlostí blesku. Je potřeba zároveň připomenout, že se není třeba obávat zdravotních aspektů. Škodlivost UV – LED lamp nebyla nikdy prokázána, a to zejména z důvodu velmi krátkého vystavení kůže a nehtů UV světlu.

Časté otázky a odpovědi:

Co je to UV/LED lampa?

Jde o zařízení, které spouští chemickou reakci ve fotocitlivých materiálech, a to vystavením UV světlu. Následkem této chemické reakce materiál tvrdne a tím dochází ke zpevnění přírodního nehtu a prodloužení intervalu ošetření nehtů.

Jak UV lampa (LED lampa) na nehty funguje?

Diody nebo zářivka v lampě produkuje UV světlo, které spouští chemickou reakci v nehtových materiálech. Jejím následkem dochází k vytvrzení.

Jaké záření má lampa na nehty?

Moderní lampy na nehty v čele s těmi od RUSCONA a GLAMORA produkují pomocí vysoce svítivých diod UV světlo s dvojitou vlnovou délkou, většinou od 360 do 405 nm. Jde o neviditelnou část světelného spektra, se kterou běžně přicházíte do stylu.

Nejprodávanější

LAMPNO2W
UV/LED lampa na nehty RUSCONA NO.2. Bílá
Skladem (13 ks)
Kód: LAMPNO2W
 
1 199 Kč
ruzova 05
 
1 199 Kč
2 položek celkem
LAMPNO2W
Tip
1 199 Kč

Představujeme zcela novou RUSCONA UV/LED lamp NO.2. Jak vznikala? Vzali jsme to, co se vám líbilo na modelu N7 a vylepšili všechno ostatní. Je to kvalitně zpracovaná,...

Kód: LAMPNO2W
ruzova 05
Tip
1 199 Kč

Představujeme zcela novou RUSCONA UV/LED lamp NO.2. Jak vznikala? Vzali jsme to, co se vám líbilo na modelu N7 a vylepšili všechno ostatní. Je to kvalitně zpracovaná, výkonná,...

Kód: LAMPNO2P
Created by Shoptak.cz