Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

Příběh značky RUSCONA

Velkolepý příběh RUSCONY

Příběh značky RUSCONA se začal psát v roce 2010, kdy se mladá Slovenka Slavomíra Rusnáková zamilovala do gelových nehtů. Vše začalo v nehtovém studiu v pozici zákaznice. Krásné gelové nehty s úžasnými detaily zaujaly Slávku natolik, že se okamžitě ponořila do tématu a začala zkoušet. Jelikož instantní návody na dokonalý výsledek neexistují, vše šlo starou dobrou cestou pokus – omyl. Talentovaná nehtařka se však rychle zdokonalovala.

Z obýváku až k vlastní značce

První testy probíhaly v obývacím pokoji u rodičů, následně vznikl provizorní salon v rodném domě a jelikož počet klientů rychle rostl, došlo brzy i na profesionální nehtové studio. To Slávka otevřela v Lučenci na Slovensku a začala psát novou kapitolu svého života. Na tu první však rychle navázala další: Vlastní produkty. Nápad na značku RUSCONA se zrodil na základě dlouhého a celkem bolestného procesu výběru nejvhodnějších gelů.

Rukama Slávky sice prošla i řada kvalitních produktů, které však bohužel nesplňovaly požadavky na moderní design. Jinými slovy buď nevyhovovala kvalita nebo naopak nesplňovaly Slávčiny požadavky na design a barvy. Skončilo to „válečnou“ výpravou do Německa a exkluzivní dohodou s tamějším výrobcem špičkových produktů. Ty výrobce souhlasil upravit dle specifických Slávčiných požadavků.

Kvalita made in Germany, Switzerland a další

Následovalo období testovaní, ladění, papírování a zase testování a ladění a ještě víc papírování. Na konci ovšem Slávka držela v rukou produkty, o kterých mohla hrdě prohlásit: To jsou ony. To jsou gely, se kterými jsem si vždycky přála pracovat. A to také udělala. RUSCONA se stala základem jejich uměleckých nehtových kreací a mimo jiné pomohla Slávce vytvořit specializovanou skupinu na Facebooku o neskutečných téměř 180.000 fanoušcích.

Zprávy o nové značce a špičkových produktech se šířily rychle dál, takže RUSCONA postupně Slávku naplno vytížila a stala se základním stavebním kamenem špičkové práce mnoha nehtařek na Slovensku. A právě tady vstupuje do příběhu All Day Digital a Česko. Na Slovensku roste RUSCONA raketovým tempem, a to zcela zaslouženě. A my jsme si řekli, že není jediný důvod, aby se totéž nestalo v Česku. I české nehtařky a nehtová studia si zaslouží okusit špičkovou kvalitu a produkty tvořené s láskou a na základě hlubokých znalostí slovenské nehtařské STAR.

RUSCONA s láskou pro ČESKO

Střih do roku 2021. RUSCONA vyrosla z malé značky ve významného hráče v oboru. All Day Digital s.r.o. společně se RUSCONA s.r.o. formuje novou skupinu, otevírá další evropské trhy, rozšiřuje portfolio a buduje vedle sebe dva sesterské brandy, RUSCONA a GLAMORA. GLAMORA doplňuje RUSCONU tam, kde portfolio přesahuje do beauty segmentu a kosmetického příslušenství, RUSCONA zdokonaluje své produky a rozšiřuje záběr do Gel laků atd. Vyrábíme v mnoha zemích Evropy a i dalších zemích světa. Základ však zůstává stejný. My všichni v RUSCONĚ, všech jejích pobočkách napříč Evropou, nehtovým designem žijeme.

Slávka dodnes vlastnoručně testuje všechny novinky a podrobuje důkladné analýze konkurenční produkty. Společnými silami jsme vyrostli v předního dodavatele nehtového materiálu. Každý měsíc obsloužíme tisíce a tisíce zákazníků a kontinuálně pracujeme na celé řadě inovací. Přesto stojíme nohama pevně na zemi a zůstáváme vaší skromnou RUSCONOU. Tou, kterou máte rády. Jednou z vás.

Bez ohledu na to, kolik odbavíme objednávek za rok nebo dva, bez ohledu na to, v kolika zemích budeme působit a kolik nás bude, vám budeme vždy naslouchat a budeme s vámi v přímém spojení. My Ruscoňačky jsme totiž všechny jedna rodina. Tak to bylo, je a tak to i zůstane.

Vaše Denisa z All Day Digital s podporou Slávky

Created by Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení