Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.

Příběh značky RUSCONA

Příběh značky Ruscona se začal psát v roce 2010, kdy se mladá Slovenka Slavomíra Rusnáková zamilovala do gelových nehtů. Vše začalo v nehtovém studiu v pozici zákaznice. Krásné gelové nehty s úžasnými detaily zaujaly Slávku natolik, že se okamžitě ponořila do tématu a začala zkoušet. Jelikož instantní návody na dokonalý výsledek neexistují, vše šlo starou dobrou cestou pokus – omyl. Talentovaná nehtařka se však rychle zdokonalovala.

Z obýváku až k vlastní značce

První testy probíhaly v obývacím pokoji, následně vznikl provizorní salon v domě rodičů a jelikož počet klientů rychle rostl, došlo brzy i na profesionální nehtové studio. To Slávka otevřela Lučenci na Slovensku a začala psát novou kapitolu svého života. Na tu první však rychle navázala další: Vlastní produkty. Nápad na značku RUSCONA se zrodil na základě dlouhého a celkem bolestného procesu výběru nejvhodnějších gelů.

Rukama Slávky sice prošla i řada kvalitních produktů, které však bohužel nesplňovaly požadavky na moderní design. Jinými slovy buď nevyhovovala kvalita nebo naopak nesplňovaly Slávčiny požadavky na design a barvy. Skončilo to „válečnou“ výpravou do Německa a exkluzivní dohodou s tamějším výrobcem špičkových produktů. Ty výrobce souhlasil upravit podle specifických Slávčiných požadavků.

Kvalita made in GERMANY

Následovalo období testovaní, ladění, papírování a zase testování a ladění a ještě víc papírování. Na konci ovšem Slávka držela v rukou produkty, o kterých mohla hrdě prohlásit: To jsou ony. To jsou gely, se kterými jsem si vždycky přála pracovat. A to také udělala. RUSCONA se stala základem jejich uměleckých nehtových kreací a mimo jiné pomohla Slávce vytvořit specializovanou skupinu na Facebooku o neskutečných téměř 180.000 fanoušcích.

slavka

Zprávy o nové značce a špičkových produktech se šířily rychle dál, takže RUSCONA postupně Slávku naplno vytížila a stala se základním stavebním kamenem špičkové práce mnoha nehtařek na Slovensku. A právě tady vstupuje do příběhu All Day Digital a Česko. Na Slovensku roste RUSCONA raketovým tempem, a to zcela zaslouženě. A my jsme si řekli, že není jediný důvod, aby se totéž nestalo v Česku. I české nehtařky a nehtová studia si zaslouží okusit špičkovou kvalitu a produkty tvořené s láskou a na základě hlubokých znalostí slovenské nehtařské STAR.

RUSCONA s láskou pro ČESKO

Proto otevíráme distribuci RUSCONY v Česku a uděláme všechno proto, abyste byli s našimi produkty a službami 100% spokojení. V průběhu roku 2017 postupně sladíme design českého a slovenského webu a začneme pracovat na školeních a edukaci. Už nyní však můžete přesedlat na nejvyšší kvalitu a začít s RUSCONOU pracovat.

Těším se na spolupráci

Tým Ruscona.cz.