Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
33 hodnocení

WHITE EXCLUSIVE French Gel

Úžasný bílý UV gel s vynikajícími krycími schopnostmi. Tento extrémně bílý gel Vám zaručí dokonalý a zářivý výsledek gelových nehtů.

Made in Germany

Kód: 101/5ML
od 160 Kč
Kategorie: UV/LED gely na francouzskou manikúru
Barva: Bílá
Objem: 15 ml, 5 ml
Objem: 15ml
Objednáno | 101/15M
389 Kč
Objem: 5ml
Skladem (> 10 ks) | 101/5ML
160 Kč

Úžasný bílý gel s vynikajícími krycími schopnostmi. Zabezpečuje dokonalé překrytí už ve velmi tenké vrstvě, takže docílíte minimální spotřebu tohoto UV gelu. Je vhodné ho nanášet i na všechny nehty najednou, protože nestéká do nehtového lůžka. Práce s ním je opravdu velmi rychlá a jednoduchá díky vysokému obsahu pigmentu. Tento extrémně bílý gel Vám zaručí dokonalý a zářivý výsledek gelových nehtů. Gel je bez výpotku. :) 

  • bez zápachu
  • bez kyselin
  • řídký
  • doba vytvrzování v UV lampě: 120 sekund
  • doba vytvrzování v CCFL lampě: 120 sekund

POUŽITÍ:
WHITE EXLUSIVE French Gel se nanáší ve velmi tenké vrstvě na vymodelovaný, pilníkem a blokem zmatněný povrch. Po polymerizaci v UV lampě se nanese už pouze lesk - nejvhodnější je Extreme High Gloss Gel.
Tento UV gel se může nanést v opravdu tenké vrstvě na lepkavý povrch vytvrzeného UV gelu, na který se následně nanese modelační vrstva a po jejím vytvrdnutí v UV lampě i ukončovací vrstva UV gelu. 

Balení: 5 ml a 15 ml

Všechny UV gely RUSCONA jsou notifikované Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV gely mají prvotřídní kvalitu, jsou bez kyselin, neobsahují nebezpečné látky a nejsou testované na zvířatech.

Také jsou všechny UV gely RUSCONA hypoalergenní, takže riziko výskytu alergických reakcí je mnohem menší jako při standardních UV gelech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: