Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

O nás aneb RUSCONA v ČR

Dovolte mi jeden osobnější příspěvek.❤️ Reaguji tím na poměrně časté dotazy, které se týkají uspořádání české RUSCONY. Tady je náš příběh. Začalo to tak, že jsem objevila Slávku na Facebooku a velmi mě zaujala její práce. Fascinoval mě způsob, jakým se vlastní pílí vypracovala mezi TOP slovenské nehtařky. A to navíc během neskutečně krátké doby. Když tedy Slávka založila vlastní značku, rozhodla jsem se konat.

Z prvních jednání sešlo, protože RUSCONA byla ještě v plenkách a potřebovala z nich vyrůst. O cca rok později se však Slávka ozvala a jelikož jsme si okamžitě sedly i lidsky, dohoda byla brzy na stole a já jsem mohla začít pilně pracovat. Vždy jsem snila o tom, že mi práce bude koníčkem. Slávka mi pomohla tento sen splnit, za což jí patří velké dík. ❤️ Ruscona je už nyní neodmyslitelnou součástí celé naší rodiny. Jsme rádi, že se můžeme podílet na jejím růstu. ❤️

Za naši společnost All Day Digital s.r.o. vám tímto děkuji za přízeň a slibuji, že u nás budete vždy na prvním místě. Skvělé služby a spokojený zákazník jsou totiž to, co nás žene dál. I proto jsme pro vás dojednali distribuci značky MagPie pro celý CEE region a rozhodně jsme tím neřekli poslední slovo. 

Denisa Zezulková, Ruscona CZ

29060173_442307482855921_1653622938310529464_o

Na fotce: Vlevo, zakladatelka RUSCONY Slavomíra Skýpalová (dříve Rusnáková), vpravo Denisa Zezulková, All Day Digital s.r.o, distributor RUSCONY v ČR. 

Created by Shoptak.cz