Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

O nás aneb RUSCONA v ČR

Dovolte mi jeden osobnější příspěvek.❤️ Reaguji tím na poměrně časté dotazy, které se týkají uspořádání české RUSCONY. Tady je náš příběh. Začalo to tak, že jsem objevila Slávku na Facebooku a velmi mě zaujala její práce. Fascinoval mě způsob, jakým se vlastní pílí vypracovala mezi TOP slovenské nehtařky. A to navíc během neskutečně krátké doby. Když tedy Slávka založila vlastní značku, rozhodla jsem se konat.

Z prvních jednání sešlo, protože RUSCONA byla ještě v plenkách a potřebovala z nich vyrůst. O cca rok později se však Slávka ozvala a jelikož jsme si okamžitě sedly i lidsky, dohoda byla brzy na stole a já jsem mohla začít pilně pracovat. Vždy jsem snila o tom, že mi práce bude koníčkem. Slávka mi pomohla tento sen splnit, za což jí patří velké dík. ❤️ Ruscona je už nyní neodmyslitelnou součástí celé naší rodiny. Jsme rádi, že se můžeme podílet na jejím růstu. ❤️

Za naši společnost All Day Digital s.r.o. vám tímto děkuji za přízeň a slibuji, že u nás budete vždy na prvním místě. Skvělé služby a spokojený zákazník jsou totiž to, co nás žene dál. I proto jsme pro vás dojednali distribuci značky MagPie pro celý CEE region a rozhodně jsme tím neřekli poslední slovo. 

Denisa Zezulková, Ruscona CZ

29060173_442307482855921_1653622938310529464_o

Na fotce: Vlevo, zakladatelka RUSCONY Slavomíra Skýpalová (dříve Rusnáková), vpravo Denisa Zezulková, All Day Digital s.r.o, distributor RUSCONY v ČR. 

Created by Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení