Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
199 hodnocení

BOND BIOTIN

Je podkladový UV/LED gel s biotinem, který je extrémně přilnavý, vhodný pod všechny modelovací UV/LED gely. Díky biotinu, pronikají do nehtu vitamíny a minerály, které ho pomáhají zpevňovat a obnovovat.

Made in Germany

Skladem (7 ks)
Kód: 1746
Značka: RUSCONA
289 Kč
Kategorie: Podkladové UV gely pro modeláž nehtů
Barva: Čirá
Objem: 15 ml
foto bond biotin
Tip

Je podkladový UV/LED gel s biotinem, který je extrémně přilnavý. Vhodný pod všechny modelovací UV/LED gely. Díky biotinu pronikají do nehtu vitamíny a minerály, které ho pomáhají zpevňovat a obnovovat. Je skvěly pro oslabené a problematické nehty. 

  • čirý
  • bez kyselin
  • bez zápachu
  • doba vytvrdnutí v UV lampě: 120 sekund
  • doba vytvrdnutí v CCFL lampě: 60 sekund

Použití:

Na připravené nehty (odmaštěné a zdrsněné) naneseme UV gel Bond Biotin ve VELMI tenké vrstvě a necháme polymerizovat v UV/LED lampě. Výpotek-lepkavost po vytvrdnutí nestíráme, naneseme na něj vrstvu libovolného modelačního UV gelu a opět dáme polymerizovat do UV lampy. 

Na všechny podkladové UV/LED gely se můžete podívat TADY.

Všechny UV gely RUSCONA jsou notifikované Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV gely mají prvotřídní kvalitu, jsou bez kyselin, neobsahují nebezpečné látky a nejsou testované na zvířatech.

Také jsou všechny UV gely RUSCONA hypoalergenní, takže riziko výskytu alergických reakcí je mnohem menší jako při standardních UV gelech.

Balení: 15 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: