Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
135 hodnocení

BOND BIOTIN

 

Je podkladový UV/LED gel s biotinem, který je extrémně přilnavý, vhodný pod všechny modelovací UV/LED gely. Díky biotinu, pronikají do nehtu vitamíny a minerály, které ho pomáhají spevňovat a obnovovat. 

 

MADE IN GERMANY

Skladem (21 ks)
Kód: 1746
Značka: RUSCONA
289 Kč
Kategorie: Podkladové
Barva: Čirá
foto bond biotin
Tip

Je podkladový UV/LED gel s biotinem, který je extrémně přilnavý. Vhodný pod všechny modelovací UV/LED gely. Díky biotinu pronikají do nehtu vitamíny a minerály, které ho pomahají spevňovat a obnovovat. Je skvěly pro oslabené a problematické nehty. 

 

  • číry
  • bez kyselin
  • bez zápachu
  • doba vytvrdnutí v UV lampě: 120 sekund
  • doba vytvrdnutí v CCFL lampě: 60 sekund

Použití:

Na připravené nehty (odmastěné a zdrsněné) naneseme UV gel Bond Biotin ve VELMI tenké vrstvě a necháme polymerizovat v UV/LED lampě. Výpotek-lepkavost po vytvrdnutí nestíráme, naneseme na něj vrstvu libovolného modelačního UV gelu a opět dáme polymerizovat do UV lampy. 

Všechy UV gely RUSCONA jsou notifikované Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV Gely mají prvotřídní kvalitu, jsou bez kyselin, neobsahují nebezpečné látky a nejsou testované na zvířatech.

Také jsou všechny UV gely RUSCONA hypoalergenní, takže riziko výskytu alergických reakcí je omnoho menší jako při standartních UV gelech.

Balení: 15ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: