Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
144 hodnocení

Profi Bond Haftgel

UV gel používaný jako první vrstva modelace gelových nehtů. Je nejdůležitější součástí nehtové modelace. Made in Germany

 

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 44
289 Kč
Kategorie: Podkladové
Barva: Čirá
Položka byla vyprodána…

Je podkladový UV gel, který je extrémně přilnavý, vhodný pod všechny modelační UV gely. Je ideální pro zákaznice, které mají problematické nehty. Pod Profi Bond Haftgel nemusíte použít Primer díky jeho úžasné přilnavosti. Pokud chcete gelové nehty bez "odchlípnutí" a nejvyšší spokojenost zákaznic, určitě tento podkladový gel doporučujeme. 

  • řídký
  • čirý
  • bez kyselin
  • bez zápachu
  • doba vytvrdnutí v UV lampe: 120 sekund
  • doba vytvrdnutí v CCFL lampe : 60 sekund

POUŽITÍ: Na připravené nehty (odmastěné, zdrsněné) naneseme UV gel Profi Bond Haftgel ve VELMI tenké vrstvě, a necháme polymerizovat v UV lampě. Výpotek-lepkavost po vytvrdnutí neutíráme, naneseme na něj vrstvu libovolného modelačního UV gelu a opět dame polymerizovat do UV lampy.

Video k produktu

Všechy UV gely RUSCONA jsou notifikované Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV Gely mají prvotřídní kvalitu, jsou bez kyselin, neobsahují nebezpečné látky a nejsou testované na zvířatech.

Také jsou všechny UV gely RUSCONA hypoalergenní, takže riziko výskytu alergických reakcí je omnoho menší jako při standartních UV gelech.

Balení: 15ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: