Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

Textové bloky nad blogem

Na gelové nehty se službami od nás

Nevíte, jak s gelovými nehty začít? V RUSCONĚ pravidelně vypisujeme nehtové kurzy s přihlédnutím k nejnovějším trendům. Kurzy neustále doplňujeme a obměňujeme, takže si u nás vyberou jak začátečníci, tak pokročilí. Podívejte se také na náš blog s užitečnými radami a tipy, jak na gelové nehty. Od materiálů až po samotnou modelaci. Začněte slovníkem pojmů, který vám veškeré názvosloví podrobně vysvětlí, případně přejděte na FAQ nejčastěji kladené dotazy. Právě tam najdete odpovědi na většinu vašich otázek. Po jejich nastudování už pro vás bude modelace gelových nehtů opravdu hračka.

Důležité sekce a odkazy

Proč modelovat gelové nehty s námi?

Modeláž gelových nehtů nebyla nikdy jednodušší. V e-shopu RUSCONA totiž najdete vše, co k ní potřebujete. Od UV gelů a gel laků přes UV - LED lampy až po finální nail art gelových nehtů, vše v nejvyšší kvalitě a za férové ceny. Všechny naše produkty jsou zdravotně nezávadné, dokonale přilnavé a netestované na zvířatech. Nehtařky a nehtoví nadšenci, kteří RUSCONA produkty používají, jsou viditelní v naší mapě a své gelové nehty sdílí a inspirují se navzájem na jediné globální síti pro nehtařky Rusconashine. Buďte i vy jednou z nich! Navíc, ulehčili jsme nehtařkám práci a vytvořili Glamora booking, jednoduchý a výkonný rezervační systém.

Důležité sekce a odkazy

Created by Shoptak.cz