Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

Jarní nehty aneb trendy pro Jaro/Léto 2023. Tady jsou.

Teplé sluneční paprsky letošního jara velmi pozvolna (jak to má být) nabírají na síle a s ním i jarní nehty na barevnosti. Pojďte s námi zabrouzdat do světa trendy barev, vodolepek a všeho, co nyní frčí v manikúře i mimo ni. 

Barevná paleta pro jarní gelové nehty na sezónu JARO/LÉTO 2023 je opravdu pestrá. Pojďme se podívat na její složení a společně k tomu doladit i barvy nehtů, které jsou všude ve světě nedílnou součástí outfitů. 

Věděli jste, že všechny světové Fashion Weeky mají i svou speciální barevnou paletu? Nejvíce nás zaujala barevnost toho New Yorského. Najdou se v ní milovníci nude barev a zároveň i ti, kteří se nebojí s barvami na nehtech pořádně odvázat a jít za černo-bílé hranice až k neonovým barvičkám.  

S čím nikdy neuděláte chybu? S jednobarevnými nehty. Dokonale provedená hloubková manikúra ve spojení s dobře zvoleným tvarem a krásně nanesenou barvou nevyjde z módy nikdy. 

Top barvy z jarní kolekce RUSCONA

Pro trendy jarní gelové nehty doporučujeme z kolekce RUSCONY zvolit barevné odstíny jarních barevných gelů a gel laků:

  • Nádherná výrazně růžová PINKY TWINKY. 
  • Smyslná a sexy oranžová s velmi jemnými třpytkami WAY CAY. 
  • MAYBY BABY je barva pro jemné duše, které milují jemnost a čistotu. 
  • Oslňující CHEEKY je jedním slovem WOOW. Zamilujete si ji vy i vaše klientky.
  • Milovnice pastelových barev se najdou v odstínu CASCADE a INFLUENC ME.
  • V nabídce vám nesmí chybět novinkové růžovky PURA VIDA a LET’S FUN. 
  • Nádherná CALIFORNIA, která si získala srdce nejedné z vás.

Mrkněte jak tyto jarní barvičky vypadají přímo na gelových nehtech. 

Ať to září aneb reflektující gel laky

Velkým hitem letošního jara, ale i léta, jsou a budou reflektující barevné gel laky. Vypadají skvěle nejen na nehtech na rukou, ale velkou parádu udělají i na nohou. To vám garantujeme. Pokud jste o reflektujících gel lacích ještě neslyšeli, dáme si malé opáčko. 

Reflektující gel lak se mění v závislosti na dopadajícím světle. Za denního světla působí jako klasický glitrový gel. Pokud na něj dopadne přímé sluneční světlo nebo paprsky umělého světla, krásně se rozzáří. Tyto speciální gel laky jsme si interně zařadili jako DISCO kolekci, čemuž odpovídají i jejich názvy:

 

 Jarní nehty pro rok 2023 se nesou i v duchu vodolepek na nehty. Jde o jednoduché zdobení, které je velmi efektivní, rychlé a přitom působivé. V našem sortimentu naleznete vodolepky značek Glamora, Lak Slider, Like Sticker, Milliart a brzy i něco nového. Je z čeho vybírat. Podívejte se na naši celou nabídku vodolepek. 

 

Jarní nehty od profesionálních nehtařek

Inspirujte se v galerii jarních nehtů pro letošní rok.  Všechny designy gelových nehtů jsou dílem holek z týmu RUSCONY.

 

Mějte se krásně a JARU zdar. 

Bez názvu-6

Created by Shoptak.cz