Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

UV/LED lampa na nehty RUSCONA NO.2. Růžová

Kód: LAMPNO2P
Novinka Tip
Značka: RUSCONA
1 199 Kč
Skladem (20 ks)

Představujeme zcela novou RUSCONA UV/LED lamp NO.2. Jak vznikala? Vzali jsme to, co se vám líbilo na modelu N7 a vylepšili všechno ostatní. Je to kvalitně zpracovaná, výkonná, chytrá a jednoduše použitelná lampa na nehty, která vás nenechá ve štychu. Vše jsme navrhovali úplně od píky s ohledem na vaše potřeby, což dělá z této lampy nenapodobitelný originál. 

Výkon: 60/72 W (viz. níže)
Dvojitý světelný zdroj: 365 a 405 nm 
Váha:
440 g
Barva: RUSCONA pink

Detailní informace

Detailní popis produktu

Design: čistota, jednoduchost, účelnost

RUSCONA i GLAMORA jsou značky poháněné inovacemi a odpovědností. Odpovědností za to, že vám poskytneme dokonalou službu a nejlepší produkt v daném čase a podmínkách. V naší nabídce dlouho chyběly UV/LED lampy. Teprve v roce 2021 jsme uvedli na trh lampu N7, která vycházela z generického modelu asijského výrobce. Naším výběrem a testováním prošla díky hezkému designu, optimálním rozměrům a solidnímu výkonu. Od začátku jsme však věděli, že chceme jít dál. Mnohem dál. Proto jsme začali pracovat na produktu/produktech, které budou lepší. Oprava. V daném čase a místě budou nejlepší. UV/LED lampa RUSCONA NO.2 je toho jasným důkazem. 

Designově jsme navázali na model N7, protože design a rozměry se vám velmi líbily. I zde jsme však provedli několik změn. Lampa NO.2 má mírně upravená tlačítka, která se lépe mačkají, hlavně však zabírá na stole méně místa. Kompaktnějších rozměrů při zachování velkorysého vnitřního prostoru se nám podařilo dosáhnout zvětšením bočních úkosů, čili zmenšením bočních cípů. Zároveň jsme kompletně přepracovali spodní odnímatelné dno, které má nyní pevnější zámky a zcela novou, zářivě bílou vnitřní plochu. Odstranění prohlubní na prsty řeší problém nepřirozeného pozicování prstů v lampě a potenciální problematické vytvrzování materiálu zespodu nehtu. Navíc, protlačené písmeno R jsme umístili přesně tak, aby položení palce do středu Rka bylo ukazatelem pro položení palce v lampě. 

 

Další malá, ale důležitá vychytávka se týká nožiček lampy. Ty jsme vylepšili silikonovými podložkami, takže lampa necestuje po stole a sedí na něm doslova jak přibitá. Potom tady máme skrytý displej. Jelikož z vašich reakcí víme, že displej sledujete spíše sporadicky, rozhodli jsme se upřednostnit čistý design a displej zakomponovat pod povrch lampy. Na první pohled se tedy zdá, že lampa žádný displej nemá. Má, jen není dominantním designovým prvkem. Jeho kontrast je o něco nižší než u lamp s přiznaným displejem, nicméně stále dostatečný, aby splňoval svou informační funkci. A na závěr něco k barvám a zpracování. RUSCONA UV/LED lamp NO.2 může být vaše v kombinaci jemné růžové a bílé nebo čistě v sněho-bílém provedení. 

TIP: Přečtěte si náš článek Fakta a mýty o UV/LED lampách

Barvy jsou v souladu s naší designovou filozofií, takže si na stůl postavíte RUSCONU ve své krystalické podobě. Za zmínku stojí i kvalita zpracování a materiály. Ty jsme díky spolupráci s top výrobci posunuli na novou úroveň. Vše krásně sedí a lícuje. Ostatně, uvidíte sami. 

Low heat vs. Boost mód

UV/LED lampa na nehty RUSCONA NO.2 pracuje v režimu nízkého (Low Heat Mode) a vysokého výkonu (Boost mode). Při prvním spuštění lampa startuje v režimu nízkého výkonu. Jde o režim výchozí. V tomto režimu omezujeme elektronický výkon lampy na skutečných 26W, kalkulovaných potom 60W (O hodnotách skutečných vs. kalkulovaných se dočtete níže). V tomto režimu se používá pouze část výkonu lampy a vytvrzování tedy prakticky nezpůsobuje pálení a pocit horka. Boost mode aktivujete stisknutím a podržením tlačítka ON/OFF/Boost mode po dobu více než tří sekund. 

 

ruscona-lampa-no-2-wide
Nová RUSCONA UV/LED lamp NO.2 

Lampa se přepne do režimu maximálního skutečného výkonu 48W nebo 72W kalkulovaných. V tomto režimu dochází k velmi rychlému vytvrzování materiálu. Dle typu materiálu můžete zaznamenat pálení a vyšší teplotu uvnitř lampy. Není to však pravidlem a záleží na typu materiálu. V případě RUSCONA a GLAMORA produktů dochází k pocitu pálení i v Boost módu spíše výjimečně. 

Opakovaným podržením tlačítka ON/OFF BOOST po dobu zase minimálně tří sekund režim BOOST vypnete a přejdete do režimu Low Heat. 

Pokud se ztrácíte v číslech a nechápete rozdíl mezi skutečným a kalkulovaným výkonem, v klidu si přečtěte tento článek. Rozhodli jsme se, že vám v tématu uděláme jednou pro vždy jasno a povíme i to, o čem nikdo jiný mluvit nechce. Jo, a RUSCONU UV/LED Lamp NO.2 jsme vybavili moderní generací velmi kvalitních 2W diod. Mají jasné a stabilní světlo, které zaručuje perfektní vytvrzení materiálu. 

Paměťová funkce:

RUSCONA UV/LED Lamp NO.2 disponuje vnitřní pamětí, která usnadňuje používání a konfiguraci lampy. Pokud necháte lampu připojenou do sítě, zapamatuje si poslední nastavení. Např. pracujete-li v Boost módu, při dalším spuštění lampy pokračujete v režimu Boost. Opakovaným zmáčknutím Boost tlačítka (min, po dobu tří sekund) vrátíte lampu Low heat módu. Krátkým zmáčknutím tlačítka ON/OFF/Boost pak lampu vypnete. Lampa si zároveň pamatuje délku trvání posledního cyklu. Pokud tedy odstartujete 60 sekundový cyklus, vytáhnete na méně než 5 sekund ruce a vložíte zpátky, pokračuje odpočítávání původního 60 sekundového cyklu. Při vytažení rukou na více než 5 sekund se celý 60 sekundový cyklus spustí zase od začátku. Při odpojení lampy ze sítě dojde k resetu na výchozí hodnoty.

Bezpečnostní upozornění:

Určeno pouze pro vnitřní použití. Provozní teplota: 5°C až + 40°C. Maximální povolená vlhkost: menší nebo rovna 95%. Nikdy nerozebírejte lampu a nezasahujte do vnitřních částí.

Technická specifikace

Model: NO.2
Napětí: vstup 100 - 240V, výstup 24V-2A
Napájení: 60/72 W (36 PCS LED)  Světelný zdroj: 365nm + 405nm
Životnost diod: 52.000 hodin.
Při denním používání 3 - 5 let. 
Rozměry: 20 cm x 21,5 cm x 8,5 cm
Váha: 440 g

Poznámka k adaptéru: Součástí balení je adaptér s výstupem 1,5A. Tento adaptér jsme vybrali na základě výpočtů, testů a posouzení dlouhodobé zátěže vs. dosahovaného výkonu. Jelikož téměř všechny adaptéry na trhu oscilují okolo určité hodnoty, 1,5A znamená ve finále 1,6A nebo 1,7A (po pečlivém proměření), přičemž 2.0A znamenají např. 2,2A nebo až 2,4A. A tyto hodnoty už reálně výrazně snižují životnost lampy a zvyšují spotřebu energie, přičemž dopad na vytvrzení materiálů není prakticky žádný. Ty se skvěle vytvrzují i s 1,5A adaptérem. 

Popis produktu:

1. Ovládací tlačítka 
2. Skrytý informační displej 
3. Vstup pro kabel adaptéru 
4. Odnímatelné dno lampy 

Používání zařízení:
Přibalený adaptér připojte do elektrické sítě a zasuňte kabel v zadní části lampy do k tomu určenému otvoru. Zapněte lampu pomocí tlačítka ON/OFF. Díky přítomnosti infračerveného senzoru se lampa automaticky spustí po vložení rukou. Použijte tlačítka viz. část popis produktu k nastavení délky pracovního cyklu (záření). Maximální délka jednoho pracovního cyklu činí 60 sekund. Další pracovní cykly jsou 10 a 30 sekund. 

Bezpečnostní upozornění:
Určeno pouze pro vnitřní použití. Provozní teplota: 5°C až + 40°C. Maximální povolená vlhkost: menší nebo rovna 95%. Nikdy nerozebírejte lampu a nezasahujte do vnitřních částí. 

Provozní informace:
Dojde-li k poškození přívodního elektrického kabelu, nepokračujte dál v práci a nechejte kabel vyměnit kvalifikovaného elektrikáře. Lampu odpojte ze sítě

Automatické spouštění palcem

Nelze garantovat, že umístění samotného palce na písmeno R aktivuje senzor a tedy i lampu. Každý prst vypadá (délka, tloušťka, nehty) trochu jinak a chcete-li vytvrdit pouze palec, může být nutné do lampy strčit i ruku. Liší se to případ od případu. Kvůli konstrukci lampy, výkonným diodám a nutnosti pasivního větrání nebylo možné umístit automatický senzor více dopředu. Pokud palec jakoby položíte do dlaně a strčíte do lampy celou ruku, lampa se automaticky spustí vždy.

Slyším "tikání" v lampě. Co to je?

Pokud s lampou pracujete dlouho v kuse, teplota diod i jejich obvodových desek výrazně naroste. Lampa NO.2 má vysoký výkon, aby vytvrdila i velmi pigmentované materiály, což ovlivňuje pracovní teplo uvnitř lampy. Ono "tikání" tak není tikání, ale roztahování a smršťování podložek, které vkládáme mezi desku diod a šřoubek, který desku drží. Jakmile teplota lampy klesne, podložka se mírně smršťuje. To je základní fyzikální vlastnost materiálu. Na samotný chod lampy to nemá žádný vliv a nesnižuje to životnost lampy.

Doplňkové parametry

Kategorie: UV/LED lampy na nehty
Hmotnost: 0.44 kg
? Výkon: 60/72 W
Napájení: 60W / 72W (36 ks LED)
Světelný-zdroj: 365nm + 405nm
Rozměry: 20 cm x 21,5 cm x 8,5 cm
Barva: Růžová matná
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VM Avatar autora | 24.11.2022
Velká spokojenost, pracuje perfektně.
5
K Avatar autora | 15.11.2022
Lampa úžasná, gely též, pěkně se s nimi pracuje a jsou hodně pigmentované, stačí jedna vrstva, mohu jen a jen DOPORUČIT❤️
5
AJ Avatar autora | 27.8.2022
lampa uplne skvela, i vse ostatni moc super, rychle dodani a krasne zabaleno
5
MN Avatar autora | 6.7.2022
Naprosto. Je skvělá
5
MN Avatar autora | 27.6.2022
Lampa pracuje skvěle. Jsem velmi spokojená se všemi produkty.
5
M Avatar autora | 24.5.2022
Perfektní!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Created by Shoptak.cz