Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

RUSCONA Shine 1.6: Příběhy, mapa nehtařek a vylepšený profil

RUSCONA Shine (nehtařská sociální síť) oslaví zanedlouho svůj první čtvrt rok. Je hlavně vaše zásluha, že si během takto krátké doby našla své místo na slunci v Česku i na Slovensku a vygenerovala téměř 5.000 zajímavých postů s nehty a postupy. Uživatelská základna se už počítá na tisíce, a to jsme skutečně pouze na začátku. Děkujeme a věříme, že vás bude Shine bavit i nadále. Ostatně, makáme na ní dnem i nocí a seznam nápadů na vylepšení neustále narůstá. 

Už teď vám můžeme slíbit, že se v aplikaci i na webu Rusconashine.com celkem brzy setkáte s talentovanými nehtařkami z dalších evropských zemí a pouze u Evropy určitě nezůstane. Chystáme pro vás navíc celou novou sekci, která vás bude, věříme, moc bavit a samozřejmě máme v plánu potěšit také uživatelé Androidu. Ještě to chvíli zabere, ale počítáme s vámi. 

Verze 1.5 a 1.6: Dosud největší update 

V Apple App Store na vás čeká ke stažení nejnovější verze 1.6, která navazuje na celkem revoluční 1.5ku. Revoluční z toho důvodu, že přinesla na pozadí celou řadu zásadních úprav, které zrychlují aplikaci, zmenšují nároky na data i baterii. Z pohledu uživatele je klíčová funkcionalita příběhů, kterou jsme v poslední verzi 1.6 ještě o kousek posunuli. Příběhy totiž nyní zůstávají přístupné i po zhlédnutí, a to po dobu 24 hodin. 

Seznam funkcí a vylepšení verze 1.6 v bodech:

  • Příběhy: Po stažení aplikace můžete tvořit příběhy. Zatím nejsou tak nabušené jako na Instagramu, ale poskytují vše potřebné k tomu, abyste se u nich mohli trochu vyblbnout. Publikované příběhy můžete na svém profilu řadit do kolekcí, které si sami vytvoříte. Ve verzi 1.6 jsme vám přidali i nové barvy a nechali příběh zobrazený ve feedu po dobu 24 hodin bez ohledu na stav zhlédnutí. 
  • Vylepšený profil: Na svém profilu nyní můžete doplnit text o vás, myšleno o vás coby nehtařce, nehtovém studiu nebo nehtovém nadšenci, přidat odkazy na web a samozřejmě profily na Facebooku a Instagramu. Zároveň můžete doplnit adresu. To vám doporučujeme udělat. 
  • Mapa nehtařek: Pokud svůj profil rozšíříte i o adresu studia a zatrhnete Zobrazit na mapě, dáte o sobě v Shine app hlasitě vědět. Fanoušci z řad stálých či nových zákazníků, které budeme aktivně vyzývat k instalaci a sledování (nikoliv postování), si vás díky tomu snáze najdou. 
  • Označování uživatelů, nové žebříčky v hledání, upozornění na novou verzi app a další: Toto všechno a řadu dalších vylepšení vám nabídne nejnovější verze aplikace RUSCONA Shine. Aktualizujte si ji a užijte si nehtařskou síť naplno.  

PS: Pokud nemáte iPhone tzn. iOS, můžete prohlížet veškerý obsah, lajkovat a komentovat na webu Rusconashine.com. Brzy provedeme výrazný update webu, který zpřístupní videa a příběhy. 

Created by Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení