Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

Budiž světlo: Nová LED/UV lampa RUSCONA N7 k vašim službám

UV/LED lampy na nehty v nabídce RUSCONY dlouho chyběly. A mělo to svůj důvod – abychom si za nabídkou mohli skutečně stát, vybírali jsme opravdu pečlivě tu nejlepší z nejlepších. A podařilo se! Rádi vám ji představíme v dnešním článku. Připraveni? Čtěte.

Optimální lampa – která to je?

S LED/UV lampami na nehty to bývá těžké. Jeden chválí tuhle, druhý támhletu, třetí to všechno shodí a doporučí úplně jinou. Někdo říká, že vnitřek se neobejde bez zrcadlové úpravy, že tak bude více odrážet světlo a polymerizace bude ještě účinnější. Bez toho to prý nefunguje. A víte co? Je to nesmysl. Ve finále totiž záleží na něčem úplně jiném. Klíčové jsou diody, jejich výkon, rozmístění a vlnová délka světla. Má-li lampa v tomto ohledu dobré parametry, nepotřebujete řešit odraz světla, se kterým naopak roste pocit tepla a případné pálení materiálu na nehtech.

Když mluvíme o optimálních parametrech, neznamená to, že více znamená lépe. Mohli bychom vám naservírovat lampu s extrémně výkonnými diodami, ve kterých však klientkám doslova „hoří“ nehty (také v závislosti na materiálu). Ale znáte nás. Když něco děláme, tak jedině pořádně. Vybrali a vyladili jsme pro vás proto LED/UV lampu na nehty, která má výkon přesně takový, aby dokázal rychle a perfektně vytvrdit i silněji pigmentované a výborně kryjící gely a gel laky. Vše jsme testovali přímo s RUSCONA materiály, takže za výsledek ručíme.

Pozn.: Lampa pochopitelně funguje i s jinými značkami, princip polymerizace je pro všechny materiály stejný. „Vyladěno pro RUSCONU“ v tomto případě znamená, že jsme chtěli mít jistotu 100% výsledku pro naše produkty.

Prvotřídní technika i design

Přesto, že je lampa RUSCONA N7 teprve první, kterou vám přinášíme, rozhodně není jen tak na oko, abychom zkrátka nějakou v nabídce měli. Naopak, lampa RUSCONA se k nám probojovala díky svému jednoduchému čistému designu, výborné ergonomii a hlavně hybridnímu světelnému zdroji o dostatečném výkonu.

web_lampa

Celkem 33 chytře rozmístěných led diod produkujících světlo s vlnovou délkou 365nm + 405nm se stará o vynikající vytvrzení. Celkový výkon 40/60 W nepotřebuje žádné berličky v podobě odrazových vnitřních ploch, které pouze zvyšují pocit tepla a pálení. Samozřejmostí je automatické spínání a časovač.

Hlavní výhody lampy

+ 33 diod s hybridním světelným zdrojem

+ výkon 40-60 W pro vytvrzení i silně pigmentovaných a krycích laků a gel laků

+ 50 000 hodin životnosti diod (3–5 let při každodenním používání)

+ ochrana před poškozením očí

+ automatické spuštění a časovač

+ bez odrazových ploch = bez pálení

+ široký vstup pro pohodlné vsouvání ruky

+ lehká, spolehlivá a krásně růžová

Dosluhuje vaše stará lampa a poohlížíte se po nové? Šťastná sedmička v názvu lampy RUSCONA není jen náhodou – práce s ní je opravdová radost. Potřebujete-li se nás ještě na cokoli zeptat, rádi vám poradíme na našem Facebooku nebo Instagramu. Jsme tu pro vás!

Created by Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení