Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
1 hodnocení

UV/LED gel ESMERALD CHIC 227

Barevný UV gel té nejvyšší kvality s glitrovým efektem. Díky jeho dokonalé konzistenci a vysokému obsahu glitrů, zaručuje prvotřídní výsledek.

Made in Germany

Skladem (21 ks)
Kód: 227
155 Kč
Kategorie: Glitter
Barva: Modrá
Objem: 5 ml

Glitrový barevný UV gel té nejvyšší kvality Vám přináší nádherné odlesky a efekty barevných UV gelů. Díky jeho vysoké koncentraci třpytek má fantastické krycí vlastnosti, čímž je spotřeba barevného UV gelu nižší.

Třpytky vůbec nepadají na dno, není je potřeba míchat. Glitter barevný UV gel vůbec nezatéká a aplikuje se lehce a rychle.

TIP: Pokud byste chtěli ozvláštnit anebo zvýraznit barvu, doporučujeme pod Glitter barevný UV gel použít gel stejné nebo naopak rozdílné barvy. Výsledek je opravdu perfektní.

Polymerizace v UV lampě: 120 sekund
Polymerizace v CCFL lampě: 60-90 sekund

Podívejte se na celou nabídku barevných UV/LED gelů RUSCONA TADY.

Všechny UV gely RUSCONA jsou notifikované Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). Tento fakt zaručuje, že naše UV gely mají prvotřídní kvalitu, jsou bez kyselin, neobsahují nebezpečné látky a nejsou testované na zvířatech.

Také jsou všechny UV gely RUSCONA hypoalergenní, takže riziko výskytu alergických reakcí je mnohem menší jako při standardních UV gelech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: