Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

LED-UV lampy na nehty

LED/UV lampa na nehty je zásadním prvkem celého nehtového ekosystému, hovoříme-li o gelových nehtech nebo gel lacích. Foto-citlivá složka v materiálu reaguje na světlo v lampě a tím dochází k vytvrzení. O LED UV lampách na nehty se dočtete romány, ale ne vždy jsou opřeny o doložitelná fakta a fyziku. Při výběru lampy hraje zásadní roli výkon, ale také vlnová délka světla, ergonomie lampy a funkce. 

V případě výkonu neplatí, že více znamená lépe. Lampy osazené extrémně výkonnými diodami mají sice vysokou svítivost a rychle tvrdí, jejich výkon však může být na škodu a v závislosti na materiálech způsobovat nepříjemný pocit pálení a tepla. Všeho moc škodí. Ergonomie lampy potom ovlivňuje komfort vkládání rukou do lampy a třeba i rychlost automatického spínání či efektivity tvrzení na palcích. 

RUSCONA si dávala s LED/UV lampami na nehty dlouho na čas. Hledali a ladili jsme dlouho. Znáte nás a víte, že kvalita má přednost před kvantitou. Naše nabídka lamp proto bude celkem úzká, ale lampy o to lepší a originálnější. 

Nejprodávanější

led lampa 01
LED/UV lampa na nehty RUSCONA N7 48/60 W
Skladem (15 ks)
Kód: 6789
 
990 Kč
led lampa 01
990 Kč

S radostí vám představujeme první LED/UV lampu na nehty vyladěnou pro užití s RUSCONA Gellaky a UV/LED gely (Funguje samozřejmě i s jinými značkami). Lampa má optimální...

Kód: 6789
1 položek celkem