Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.

Aktuality

Totální výprodej skladu od dnešní půlnoci

Jak jste možná zaregistrovali na sociálních sítích, RUSCONU čeká další fáze re-designu. Měníme balení. Nové balení je moderní, elegantní, čisté. Vůbec poprvé se představilo minulý týden na veletrhu v Trenčíně a mělo velký úspěch. S tím souvisí důležitý krok. Výprodej skladu. Týká se veškerého zboží značky RUSCONA mimo příslušenství a značku MagPie. Jde tedy o všechny stavební i barevné gely a pasty RUSCONA. 

 

Výprodej startuje 27.3. přesně o půlnoci a platí do vyprodání zásob. 

Slevová akce, která se nebude opakovat. Minimálně LETOS

70102_Baner_CZ-(1)

Přichází to pouze jednou za rok. Nemá to pevné datum a je to opředeno tajemstvím. Ruscona spustí SLEVY. Netrvají měsíc, dokonce ani několik týdnů. Důvod? Úzkostlivě lpíme na kvalitě a ta něco stojí. Nemáme tedy prostor se ohánět slevami každý měsíc a jednoduše rozdávat to, co nemáme. Jelikož si však vážíme vaší přízně a chceme vám udělat radost, vymysleli jsme akci VÍKEND PLNÝ SLEV.

Ten vám dává možnost nakoupit vaše oblíbené produkty se slevou až 40%. Zároveň se tím otevírá příležitost všem zákaznicím a zákazníkům, kteří se třeba trochu bojí, zda poměr ceny a výkonu RUSCONY odpovídá. ODPOVÍDÁ. Zkuste a uvidíte. Náš první český VÍKEND PLNÝ SLEV startuje v pátek 27. ledna v 15 hod.  A POZOR. Končíme v neděli 29. ledna hodinu před půlnocí. 

Těšíme se na vás  

 

Oficiální eshop RUSCONA CZ už běží

Pro české zákazníky a zákaznice jsme spustili oficiální eshop značky RUSCONA. Jsme rádi, že vám můžeme přinést spičkovou kvalitu produktů a budeme se snažit, aby ruku v ruce s produkty šla i kvalita služeb a technologická a prodejní podpora. Čeká nás hodně práce na automatizaci a procesech, takže vás prosíme o shovívavost, kdyby občas něco zahaprovalo. Budeme každopádně rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už pozitivní nebo negativní. 

S láskou pro vás 

RUSCONA CZ

3 položek celkem