Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
2 hodnocení

UV/LED gellak PERRY 115

Kaučukový GELLAK RUSCONA. Má vynikající pigmentaci, je samovyrovnávací a rozpustný v acentonu. Top kvalita bez kompromisů. Jak to máte rádi :)

Obsah balení: 11 ml

Skladem (22 ks)
Kód: GP115
Značka: RUSCONA
285 Kč
Kategorie: Barevné gel laky na nehty
Barva: Modrá, Fialová
Objem: 11 ml
GP115
Novinka

Velmi kvalitní kaučukový GELLAK, který má velmi dobrou pigmentaci, je samovyrovnávací a rozpustný v acetonu. Skvěle přilne k přírodnímu nehtu, díky tomu gellak vydrží opravdu dlouho. Při správné aplikaci až 4 týdny. 

Kaučuk je polymerní materiál přírodního nebo syntetického původu, který se vyznačuje velkou pružností.

Použití jako GELLAK nebo barevný gel na gelové nehty.

Štěteček má rovné štětinky.

Použití:  

  • Nanáší se ve dvou tenkých vrstvách
  • Polymerizace v UV lampě: 120-180 sekund
  • Polymerizace v LED lampě: 90 sekund

Postup: 

A. Modelování C-oblouku:
Nehty si důkladně připravte - očistěte, odstraňte kůžičku, zmatněte, pořádně oprašte naneste Nail Prep na celý nehet, naneste Primer na špičku nehtu a nechejte minutku uschnout. Poté naneste velmi tenkou vrstvu podkladového gelu, poté si ihned  namočte štěteček znovu do gellaku a naneste na střed nehtu hrubší vrstvu. Počkáte 2-3 sekundy a celou ruku otočíte, aby gel ztekl na střed a vložíte do lampy na 2 minuty - nezapomeňte přetočit ruku zpět. Po vytažení z lampy můžete nanést rovnou barvu nebo pro lepší efekt a vzhled nehtů nejprve nehet opilujte a zmatněte blokem, oprašte a naneste barevný gellak. Ukončíme kaučukovým leskem. 

B. Lakování v tenké vrstvě: 
Nehty si důkladně připravte - očistěte, odstraňte kůžičku, zmatněte, pořádně oprašte naneste Nail Prep na celý nehet, naneste Primer na špičku nehtu a nechejte minutku uschnout. Na všechny nehty si naneste velmi tenkou vrstvu podkladu a dejte ruku do lampy. Po vytažení ruky z lampy můžete nanést barvu a dát polymerizovat, nebo si nehty můžete zmatnit pěnovým pilníkem a nanést barevný gel. Ukončujeme kaučukovým leskem.

Doporučujeme kvalitní lampy. Gellaky jsou velmi pigmentované a slabší lampy je nemusí zapéct.
UV lampa minimálně 36W
LED lampa minimálně 24W

Celou nabídku gellaků si můžete prohlédnout TADY.

Upozorňujeme, že barva na obrázku a skutečná barva gelu se může lehce lišit. To, jak detailní odstíny a syté barvy vidíte, ovlivňuje kvalita vašeho monitoru a jeho kalibrace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: