Zajímá vás, v čem se RUSCONA liší od ostatních? TADY jsou klíčové body.
6 hodnocení

Rouška z biobavlny ZELENÁ M

Ve spolupráci se Sakypaky a jejich skvělým šicím týmem vám GLAMORA přináší roušku z kvalitní české látky vyrobené ze 100% čisté vysrážené bavlny. Roušku lze nejen prát na nejvyšší teploty v pračce, ale dokonce vyvářet a žehlit párou na nejvyšší výkon. 

Velikost : M ( 5Let - teenager)

Odesíláme IHNED! Další naskladnění: PO, 23.03.2020. 

Skladem (28 ks)
Kód: 5315
Značka: GLAMORA
159 Kč
Kategorie: GLAMORA
Rouška z biobavlny ZELENÁ M
Novinka Tip

Střih a materiál:

Vybrali jsme střih perfektně zakrývající ústa a nos, který jsme upravili tak, aby rouška co nejlépe přiléhala a tedy i těsnila. S ohledem na aktuální dramatický nedostatek, dá se říct prakticky nedostupnost, speciálních nano materiálů (kde bohužel existují i otazníky ohledně zdravotní nezávadnosti), jsme na doporučení odborníků zvolili špičkový český úplet vyrobený za 100% nebarvené, nebělené bavlny. Vycházíme zde z doporučení odborníků např. v tomto manuálu, který říká: „Jednoduché papírové nebo látkové roušky poskytují částečnou ochranu několik desítek minut, přesněji do té doby, než působením vlastního dechu zvlhnou.“ Jelikož v našem případě nejde o roušku jednorázovou, můžete ji následně ošetřit viz. návod níže a použít znovu. Je vhodné před ústa do roušky vložit např. ještě kapesník. To prodlouží účinek, protože tím vytvoříte v zásadě třetí vrstvu. 

Ošetřování roušky:

Níže přidáváme kompletní štítek s návodem na ošetřování. Doporučujeme v zásadě roušku, dle místa a celkového času pohybu, každý den vyprat na nejvyšší možnou teplotu. Rouška snese dokonce vyvaření až v 95 stupních. A tuhle teplotu žádný SARS-CoV-2 nepřežije. Po vyprání doporučujeme ještě pro maximální bezpečnost roušku přežehlit parní žehličkou na plný výkon.

Snímek obrazovky 2020-03-20 v 9.31.28

Velikosti:

Aktuálně je k dispozici jediná velikost L (large), která odpovídá dospělé osobě. Podle našich testů sedí mužům i ženám. Připravujeme ještě velikost S (Small) pro děti. Děti jsou sice aktuálně ohrožené nejméně, ale mohou být bohužel neviditelnými přenašeči. Povinnost nosit roušku na veřejnosti se k tomu vztahuje i na ně. 

Pomoc a zodpovědnost:

POZOR: Připravujeme možnost zasílání tipů na darování roušek potřebným zdarma. 

To poslední, co chceme, je na výrobě a prodeji roušek v této nelehké době vydělat. Cena roušky je kalkulována tak, aby pokryla čisté náklady na materiál, a část nákladů na výrobu, logistiku a skladové operace. Pokud vznikne nějaký přebytek, budeme všechen investovat do výroby dalších roušek, které darujeme potřebným. Informace, kam přebytky směřují najdete na našem Facebooku, Instagramu a příp. v novinkách tady na e-shopu. 

  • Darovali jsme první roušky Dopravnímu podniku v Olomouci. Viz. zde

Inovace:

Produkt budeme dále vyvíjet a inovovat. Počítáme v dalších iteracích s možností vložení filtrů a dalšími barevnými variacemi. Barevné kombinace a příp. design závisí na dostupnosti vhodných kvalitních látek, kterých je bohužel nyní totální nedostatek. Teď nás tlačí čas. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: