Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.
3 hodnocení

PURI desinfekční gel na ruce: Zelená oliva

Gelovou desinfekci GLAMORA PURI si zamilujete. Obsahuje více než 70 % alkoholu, takže účinně ničí bakterie a viry vč. Covidu 19.

Na rozdíl od mnohých "vysoušečů a smradlavců" příjemně voní a díky obsaženým hydratačním složkám nevysušuje pokožku.

Vyrobeno s láskou v Česku.

Skladem (234 ks)
Kód: ZELPURI50ML
89 Kč 89 Kč / 1 ks
Kategorie: Desinfekce na ruce a nástroje Glamora
Hmotnost: 0.01 kg
Objem: 50 ml
puri zel.oliva
Tip

Popis produktu: Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě gelu je vhodný pro dezinfekce kůže v každodenním užití i nehtovém designu. Přípravek významně snižuje počet bakterií a virů. Je tedy virucidní a baktericidní. Odstraňuje mimo jiné viry způsobující herpes, hepatitidy typu B a další škodlivé mikroorganismy. Je účinný i na Covid 19.

Návod k použití: Naneste na pokožku v dostatečném množství a pořádně rozetřete. Pro dezinfekci rukou nechejte působit po dobu 30 sekund.

Bezpečnostní upozornění: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit vážné podráždění očí, ospalost a závratě. Chraňte před teplem a otevřeným ohněm. Při použití výrobku v žádném případě nekuřte.

PRVNÍ POMOC: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opakovaně vyplachujte čistou vodou. Nosíte-li kontaktní čočky, vyjměte si je. Pokud je lze snadno vyjmout. PŘI POŽITÍ: Volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.

Skladování: Skladujte v uzavřeném originálním balení, odděleně od potravin, nápojů nebo krmiv, a to při teplotě od 0 °C do 25 °C. Chraňte před slunečním světlem a tepelnými zdroji. 

Objem: 50 ml

Aroma: Zelená oliva. Další dostupné vůně: Trnka a Višeň. 

Vyrobeno s láskou v Česku. 

GLAMOSEPT 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: