Pracujete s našimi značkami? Přidejte se do unikátní mapy RUSCONA salonů a získejte nové klienty. PROHLÍDKA A REGISTRACE ZDE.

PURI desinfekční gel na ruce: COTTON dárek

Kód: ZELPURI50ML2
89 Kč –22 %
89 Kč –22 % 69 Kč 69 Kč / 1 ks
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Gelovou desinfekci GLAMORA PURI si zamilujete. Obsahuje více než 70 % alkoholu, takže účinně ničí bakterie a viry vč. Covidu 19.

Na rozdíl od mnohých "vysoušečů a smradlavců" příjemně voní a díky obsaženým hydratačním složkám nevysušuje pokožku.

Vyrobeno s láskou v Česku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu: Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě gelu je vhodný pro dezinfekce kůže v každodenním užití i nehtovém designu. Přípravek významně snižuje počet bakterií a virů. Je tedy virucidní a baktericidní. Odstraňuje mimo jiné viry způsobující herpes, hepatitidy typu B a další škodlivé mikroorganismy. Je účinný i na Covid 19.

Návod k použití: Naneste na pokožku v dostatečném množství a pořádně rozetřete. Pro dezinfekci rukou nechejte působit po dobu 30 sekund.

Bezpečnostní upozornění: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit vážné podráždění očí, ospalost a závratě. Chraňte před teplem a otevřeným ohněm. Při použití výrobku v žádném případě nekuřte.

PRVNÍ POMOC: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opakovaně vyplachujte čistou vodou. Nosíte-li kontaktní čočky, vyjměte si je. Pokud je lze snadno vyjmout. PŘI POŽITÍ: Volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.

Skladování: Skladujte v uzavřeném originálním balení, odděleně od potravin, nápojů nebo krmiv, a to při teplotě od 0 °C do 25 °C. Chraňte před slunečním světlem a tepelnými zdroji. 

Objem: 50 ml

Aroma: Zelená oliva. Další dostupné vůně: Trnka a Višeň. 

Vyrobeno s láskou v Česku. 

GLAMOSEPT 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky pro nail art GLAMORA
Hmotnost: 0.01 kg
Objem: 50 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Created by Shoptak.cz